06 лютого 2019 року
останні оновлення: 06 лютого 2019 року

У Волинському ЦРМС разом із представниками ОДА обговорили плани на лютий

У стінах Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування відбулася робоча нарада, яка була присвячена обговоренню планів на лютий та чергового етапу децентралізації.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Участь у нараді узяли заступник голови Волинської державної адміністрації Сергій Кошарук, начальник відділу регіональної політики управління містобудування та архітектури Волинської  обласної державної адміністрації Ірина Лебедюк, директор Волинського ЦРМС Анатолій Пархом’юк, працівники та радники Центру.

Під час наради йшлося про поглиблення співпраці Волинського ЦРМС та Волинської ОДА; обговорення заходу, який буде присвячений децентралізації і відбудеться у лютому; перспективний план формування територій громад Волинської області; просування секторальних реформ, виклики децентралізації та шляхи їх подолання; інформаційну підтримку висвітлення реформи місцевого самоврядування; продовження процесів об’єднання та приєднання до вже існуючих ОТГ; координаційні зустрічі та поточні питання.