16 листопада 2018, 09:54
останні оновлення: 23 вересня 2020

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «В» – провідного спеціаліста відділу з питань внутрішньої політики Волинської обласної державної адміністрації на час відсутності основного працівника

 

                                                                                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                                                                наказом в.о. начальника відділу 

                                                                                                                                                                            з питань внутрішньої політики

                                                                                                                                                                                обласної державної адміністрації

                                                                                                                                                                              15 листопада 2018 року  № 48-ос

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття посади державної служби

категорії «В» – провідного спеціаліста відділу з питань внутрішньої  політики Волинської обласної державної адміністрації на час відсутності основного працівника 

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

 Організовує підготовку проектів програм та заходів з реалізації в області державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства, їх виконання спільно з іншими структурними підрозділами обласної державної адміністрації.

Організовує підготовку та проведення облдержадміністрацією, її структурними підрозділами консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в області.

     Готує пропозиції та здійснює практичні заходи щодо проведення облдержадміністрацією та її структурними підрозділами консультацій з громадськістю.

     Готує річні та місячні плани проведення облдержадміністрацією й її структурними підрозділами консультацій з громадськістю, квартальні звіти за результатами проведеної роботи.

     Готує узагальнені висновки, пропозиції та зауваження, що надійшли під час проведення консультацій з громадськістю, пропозиції щодо сприяння врахуванню громадської думки під час прийняття рішень місцевими органами виконавчої влади.

     Розробляє пропозиції щодо форм та строків проведення облдержадміністрацією консультацій з громадськістю.

     Забезпечує систематичне інформування керівництва відділу, облдержадміністрації та центральних органів виконавчої влади про проведені в області заходи щодо консультації з громадськістю.

     Забезпечує проведення в області науково-практичних конференцій, громадських слухань, «круглих столів», інших публічних заходів у рамках планів консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації в регіоні державної політики.

           Систематично готує для розміщення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації матеріали щодо проведення облдержадміністрацією консультацій з громадськістю, відповідні плани та звіти про проведену роботу.

            Координує підготовку та оприлюднення структурними підрозділами облдержадміністрації анонсів та інформаційних повідомлень про консультації з громадськістю, звітів за результатами їх проведення, контролює відповідність зазначених матеріалів вимогам, встановленим Порядком проведення консультацій.

Здійснює підготовку матеріалів, необхідних для випуску методичних рекомендацій, посібників з питань проведення консультацій з громадськістю.

Бере участь у підготовці матеріалів для засобів масової інформації з питань, що належать до його компетенції, а також сприяє їх поширенню.

            Надає методичну і практичну допомогу структурним підрозділам облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад з питань проведення консультацій з громадськістю.

          Здійснює у межах компетенції контроль за дотриманням ними рішень обласної державної адміністрації, спрямованих на виконання завдань щодо реалізації на території області державної політики у сфері взаємодії та проведення консультацій з громадськістю, аналіз стану та внесення пропозицій щодо усунення негативних та закріплення позитивних тенденцій.

          Сприяє проведенню інститутами громадянського суспільства громадської експертизи діяльності місцевих органів виконавчої влади, за результатами чого готує відповідні заходи та рекомендації.          

Умови оплати праці

          посадовий оклад – 4400 грн, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – надбавка за інтенсивність праці, премія

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

         на час відсутності основного працівника

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

 

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються  заборони, визначені частиною третьою або   четвертою   статті   1   Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

 

         Документи приймаються до 17 год 15 хв

03 грудня 2018 року, Київський м-н, 9, м. Луцьк, 43027  каб. 407

Місце, час  та дата проведення конкурсу

43024, Волинська обл., м. Луцьк, проспект Відродження, 24
05 грудня 2018 року о 10 год

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

       Вознюк Вікторія Андронівна

       (0332) 778 244

       v.voznuk@voladm.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

      вища освіта не нижче ступеня  молодшого бакалавра, бакалавра галузі знань соціальні та поведінкові науки

2

Досвід роботи

       не потребує

3

Володіння державною мовою

        вільне володіння державною мовою

            Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача, зазначити необхідні спеціалізовані програми, з якими повинна вміти працювати особа)

        середній рівень досвідченого користувача; вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення Microsoft Office (Word, Excel, Power Point),  офісну техніку; навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет

2

Необхідні ділові якості

 

1)      аналітичні здібності,

2)      стресостійкість,

3)      уміння працювати в команді.

3

Необхідні особистісні якості

1)      дисциплінованість,

2)      комунікабельність,

3)  відповідальність

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

1) Конституція України,

2) Закон України «Про державну службу»,

3) Закон України «Про запобігання корупції»,

 4) Закон України «Про місцеві державні адміністрації»  

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданням та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

 1)      Закон України  «Про громадські об’єднання» 2)      Закон України  «Про поховання та похоронну справу»4)  Закон України  «Про закордонних українців»