11 травня 2021 року
останні оновлення: 11 травня 2021 року

Відновлено оздоровчий сезон для дітей пільгових категорій

07 – 08 травня 2021 року департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації за путівками Міністерства соціальної політики України направлені чергові групи дітей пільгових категорій у кількості 91 особи на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» (місто Київ, Пуща -Водиця) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (місто Одеса).

Поїхали оздоровитись та відпочити 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 7 дітей - з малозабезпечених сімей, 38 дітей - з багатодітних сімей, 3 дітей, що перебувають на обліку в службі у справах дітей як такі, що опинились у складних життєвих обставинах, 2 дітей з інвалідністю, 2 дітей, що постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АС, 1 дитина загиблого учасника АТО та 3 дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність 1-2 групи.

У «МДЦ «Артек» проходитиме тематична зміна «Академмістечко Артек», в УДЦ «Молода гвардія» - «Життя у стилі Еко». Для дітей організовано ряд тематичних заходів: мистецькі конкурси, вікторини, спортивні змагання, літературні читання, тощо.

Бажаємо юним волинянам гарно відпочити та повернутись з багажем неймовірних емоцій, цікавих знайомств.

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації