20190808112122.jpg, фото
08 серпня 2019 року
останні оновлення: 11 травня 2021 року

Виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Прикордонник»

07 серпня 2019 року на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Прикордонник» управління освіти виконкому Нововолинської міської ради, який знаходиться у с. Литовеж Іваничівського району пройшло виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. Проводила засідання Гобод Оксана Михайлівна – директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, заступник голови обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

На виїзній нараді заслухані питання щодо стану оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, здійснення контролю за станом пожежної безпеки в дитячих оздоровчих закладах, проведення державного нагляду за умовами перебування дітей у дитячих оздоровчих закладах.

У нараді взяли участь керівники Нововолинської та Володимир – Волинської міських рад, Зимнівської, Оваднівської, Литовезької територіальних громад. Також, обговорено ряд питань щодо безпеки перебування дітей у таборах працівниками контролюючих служб: головного управління Держпродспоживслужби в області, управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, управління Держпраці в області.

Учасники наради ознайомилися з роботою дитячого закладу «Прикордонник», який проводить цьогоріч уже четверту зміну і в загальному охоплює оздоровленням та відпочинком 780 дітей. Табір розпочав свою роботу 05 червня, завершує – 13 серпня 2019 року. Для дітей у таборі забезпечено збалансоване п’ятиразове харчування, організовуються цікаві заходи та дозвілля.

Оздоровча кампанія в області триває.

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації