16 липня 2019 року
останні оновлення: 11 травня 2021 року

Виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Веселка»

16 липня 2019 року на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Веселка» районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу, який знаходиться у с. Терешківці, Горохівського району пройшло виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. Проводила засідання Мишковець Світлана Євтихіївна – заступник голови обласної державної адміністрації.

Під час проведення наради заслухано питання щодо проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей у районах та громадах. Дотримання санітарно - епідеміологічних вимог та здійснення державного нагляду за станом безпеки перебування дітей у дитячих таборах.

У нараді взяли участь керівники Горохівської, Іваничівської, Локачинської райдержадміністрацій, Павлівської, Поромівської, Затурцівської, Війницької територіальних громад. Також, окреслено ряд питань щодо безпеки перебування дітей у таборах працівниками контролюючих служб: головного управління Держпродспоживслужби в області, управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, управління Держпраці в області, державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Учасники наради ознайомилися з роботою дитячого закладу «Веселка», у якому протягом першої зміни відпочило 120 дітей. 17 липня табір розпочинає другу відпочинкову зміну, для дітей організовується цікаве дозвілля, забезпечується п’ятиразове харчування.

Оздоровча кампанія в області триває.

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації