20210922165731.jpg, фото
22 вересня 2021 року
останні оновлення: 22 вересня 2021 року

Волинська обласна бібліотека для дітей – база навчання майбутніх педагогів

Довготривала й плідна співпраця об’єднує Волинську обласну бібліотеку для дітей з одним із провідних закладів освіти Волині «Комунальним закладом  вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради.

         Луцький педагогічний коледж та обласна дитяча книгозбірня – поняття невід’мні один від одного. Адже робота бібліотеки зорієнтована на задоволення потреб користувачів – організаторів дитячого читання: викладачів, студентів, вчителів. Ріст професійної компетенції педагогічних кадрів у великій мірі залежить від бібліотечних фахівців, від їхнього вміння спрямувати майбутніх освітян на вибір потрібної інформації.

         21 – 22 вересня 2021 року читальна зала обласної бібліотеки для дітей перетворилась на аудиторію для практичних занять з курсу «Дитяча література» студентів 4-Д (шкільна група) Луцького педагогічного коледжу. Майбутні вчителі ознайомилися з книгами фольклорної спадщини українського народу: казками, легендами, колисковими піснями, міфами та баладами. Запорукою успішного навчання стало вміння шукати і опрацьовувати джерела. Допомагала студентам опановувати необхідний матеріал провідний бібліотекар обласної дитячої книгозбірні Світлана Вірста.