20181123152503.JPG, фото
23 листопада 2018 року
останні оновлення: 23 листопада 2018 року

Волинські журналісти дізнаюся більше про реформи медицини та освіти

У Луцьку триває семінар «Як писати про медичну і освітню реформи».

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Семінар відбувається у рамках всеукраїнського проекту «Медіа школі з Децентралізації. Курс-ІІ», який проводить Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»  за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей  на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U–LEAD з вропою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Перед присутніми виступила радник з комунікацій Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Кузьмич, яка наголосила на важливості поширенні інформації про реформу децентралізації та секторальні реформи. Вона додала, що у Волинському ЦРМС постійно відбуваються різноманітні заходи для представників об’єднаних територіальних громад, де їх навчають працювати із сайтами та соціальними мережами для популяризації історій успіху та кращих практик.

Протягом двох днів журналісти вчитимуться розвінчувати міфи освітньої та медичної реформи. А також із перших уст від представників волинських ОТГ дізнаються, як зміняться школи та заклади охорони здоров’я у області. До того ж журналісти оволодіють новими методами написання газетних матеріалів і того, як зацікавити більше читачів до сторінок видань в інтернеті.