07 грудня 2018, 11:36
останні оновлення: 02 лютого 2024

Звіт про роботу управління в листопаді 2018 року

У листопаді 2018 року діяльність управління містобудування та архітектури облдержадміністрації була направлена на реалізацію в регіоні містобудівної та регіональної політики. Відповідно до вимог чинного містобудівного законодавства здійснювався моніторинг планування і забудови територій та забезпечувалось виконання доручень і завдань Президента та Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрації з питань, що стосувались: забезпечення  територій області містобудівною документацією та контролю за її реалізацією, організації виконання в області завдань щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування в частині формування об’єднаних територіальних громад.

Протягом листопада заступник начальника управління Швай В.О. брав участь: в оперативних нарадах у голови облдержадміністрації; у щотижневих нарадах, які проводились при заступникові голови облдержадміністрації з розгляду та вирішення проблемних питань об’єднання територіальних громад області; у засіданнях регіональної робочої групи з вивчення, моніторингу та аналізу проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури обʼєднаних територіальних громад (13, 20, 27 листопада).   

29 листопада 2018 року начальник управління Томчук М.І. взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Волинської області.

У листопаді в управління надійшло 10 письмових звернень громадян та 4 інформаційні запити, за результатами розгляду яких у терміни, визначені чинним законодавством, заявникам надано кваліфіковані відповіді.