16 січня 2019, 17:17
останні оновлення: 02 лютого 2024

Звіт про роботу управління у грудні 2018 року

У грудні 2018 року діяльність управління містобудування та архітектури облдержадміністрації була направлена на реалізацію в регіоні містобудівної та регіональної політики. Відповідно до вимог чинного містобудівного законодавства здійснювався моніторинг планування і забудови територій та  забезпечувалось виконання доручень і завдань Президента України та Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрації з питань, що стосувались: забезпечення  територій області містобудівною документацією та контролю за її реалізацією; оприлюднення матеріалів містобудівної документації; організації виконання в області завдань щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування в частині формування об’єднаних територіальних громад.

Протягом грудня начальник управління Томчук М.І. брав участь в оперативних нарадах у голови облдержадміністрації; у щотижневих нарадах, які проводились при заступникові голови облдержадміністрації, з розгляду та вирішення проблемних питань щодо об’єднання територіальних громад області.

Крім цього, начальник управління у грудні взяв участь:

- у Всеукраїнській нараді з питань створення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю, яка проводилась в Мінрегіоні України в онлайн-режимі (03.12.2018);

- у  засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів та з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією щодо критичної ситуації, яка склалася на підприємстві ДП «Волиньторф» (11.12.2018).

- у засіданні постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, де доповідав про стан підготовки Регіональної програми розроблення планувальної документації в області на 2018-2020 роки (13.12.2018);

- у нараді з питань розширення міжнародного пункту пропуску «Ягодин» (19.2.2018).

11 грудня 2018 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на якій розглянуто проекти: Схема планування території Рожищенського району Волинської області»,  «Генеральний план с. Будятичі Іваничівського району Волинської області», «Генеральний план с. Космівка Іваничівського району Волинської області»,  «Генеральний план с. Осмиловичі Іваничівського району Волинської області», а також  7 детальних планів території для будівництва ПЛ 330кВ Луцьк північна – Тернопільська з реконструкцією ПС 330кВ Луцьк північна та ПС 330кВ Тернопільська, (2 ДПТ – за межами населених пунктів Борохівської, Прилуцької, Звірівської сільських рад Ківерцівського району та Піддубцівської, Романівської, Лищенської, Підгайцівської, Боратинської, Гіркополонківської, Промінської сільських рад Луцького району; 5 ДПТ – в межах населених пунктів Борохівської сільради Ківерцівського району, Підгайцівської, Боратинської, Гіркополонківської та Лищенської  сільрад Луцького району).

В рамках підготовки висновків на проектні заявки Головненської селищної ради Любомльського району та Велицької ОТГ Ковельського району начальник управління взяв участь у засіданнях регіональної робочої групи з вивчення, моніторингу та аналізу проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ (14.12.2018). 

20 грудня 2018 відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на розгляд якої були винесені проекти: «Внесення змін в генеральний план смт Маневичі Маневицького району Волинської області», «Генеральний план  с. Княгининок Княгининівської сільської ради (ОТГ) Луцького району Волинської області», «Генеральний план с. Зміїнець Княгининівської сільської ради (ОТГ) Луцького району Волинської області», «Детальний план території  житлового кварталу садибної забудови в с. Прилісне Маневицького району Волинської області».

У грудні в управління надійшло 22 письмових звернення громадян, за результатами розгляду яких у терміни, визначені законодавством, заявникам надано кваліфіковані відповіді.