15 березня 2019, 14:47
останні оновлення: 02 лютого 2024

Звіт про роботу зі зверненнями громадян у 2018 році

Протягом 2018 року в управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації проводилась системна робота із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, забезпечення їх кваліфікованого, обʼєктивного та своєчасного розгляду.

Отримані звернення реєструвалися у журналі реєстрації письмових звернень (пропозицій, заяв та скарг) громадян, після чого протягом визначеного законодавством терміну розглядалися фахівцями управління.

У 2018 році в управління надійшло 56 письмових звернень громадян (у 2017 році – 14), в яких, зокрема, порушувались питання про:

-  можливість відʼєднання с. Краска від Здомишельської сільської ради та приєднання до Заболоттівської ОТГ Ратнівського району;

- незгоду громадян з входженням Веселівської сільської ради до складу Торчинської ОТГ Луцького району та сприяння в проведенні з цього приводу повторних громадських слухань;

- приєднання с.Холопичі до Затурцівської ОТГ Локачинського району;

- призупинення виборчого процесу в Торчинській ОТГ Луцького району;

- відʼєднання с. Кадище від Дідичівської сільської ради та приєднання до Цуманської ОТГ Ківерцівського району;

- надання розʼяснення щодо утворення Марʼянівської ОТГ Горохівського району та призначення перших виборів у зазначеній громаді;

- правомірність обʼєднання Березовичівської та Війницької сільських рад у Війницьку ОТГ Локачинського району;

- приєднання с. Ставки та с. Крать до Оваднівської ОТГ Володимир-Волинського району;

- сприяння в отриманні права власності на земельні ділянки, що виділялися соціальним працівникам у 90-х роках;

- сприяння у електрифікації вул. Героїв Майдану в смт Стара Вижівка Старовижівського району;

- спільне користування сусідами заїздом до помешкання;

- сприяння у виділенні земельної ділянки  учаснику АТО;

- проведення перевірки щодо правомірності приватизації земельної ділянки під незавершене будівництво (вул. Шевченка,2 с.Зелена, Ковельський район);

- пришвидшення розробки технічної документації на земельну ділянку учасника бойових дій в зоні АТО;

- надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Цумань Ківерцівського району.

У визначені дні в управлінні проводився особистий прийом громадян керівництвом управління, де громадяни отримували консультації, рекомендації та аргументовані розʼяснення з порушених ними питань. Реєстрація прийому громадян велась у журналі особистого прийому громадян.

Протягом 2018 року на особистому прийомі у керівництва управління побувало 8 осіб (у 2017 році – 3). Питання, що розглядались на прийомах, стосувались: проблем у ході процесу децентралізації в Камінь-Каширському районі; порядку подання документів по обʼєднанню територіальної громади в обласну державну адміністрацію для звернення в ЦВК; процесу обʼєднання громад та перспективи утворення нових ОТГ в області; проблемних питань, що стосуються внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Волинської області; порядку використання обʼєднаними територіальними громадами коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. 

Відповідно до плану роботи управління питання про роботу зі зверненнями громадян у 2018 році було предметом розгляду на оперативній нараді у заступника начальника управління 04.01.2019. На нараді було прийнято рішення і надалі при розгляді звернень громадян дотримуватись відповідних вимог нормативних та розпорядчих документів. Було наголошено на урахуванні в подальшій роботі зауваження керівництва управління щодо більш тісної співпраці управління з місцевими органами містобудування та архітектури, а також щодо приділення особливої уваги розгляду звернень учасників антитерористичної операції на Сході України та членів їхніх сімей, інвалідів й інших пільгових категорій населення та тих звернень, що потребують невідкладного вирішення.