19 лютого 2019, 16:13
останні оновлення: 02 лютого 2024

Звіт про роботу управління у січні 2019 року

У січні 2019 року діяльність управління містобудування та архітектури облдержадміністрації була направлена на реалізацію в регіоні містобудівної та регіональної політики. Відповідно до вимог чинного містобудівного законодавства здійснювався моніторинг щодо планування і забудови територій та  забезпечувалось виконання доручень і завдань Президента України та Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрації з питань, що стосувались: забезпечення  територій області містобудівною документацією та контролю за її реалізацією, організації виконання в області завдань щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування в частині формування об’єднаних територіальних громад.

Протягом січня начальник управління Томчук М.І. брав участь в оперативних нарадах у голови облдержадміністрації; у щотижневих нарадах при заступникові голови облдержадміністрації з розгляду та вирішення проблемних питань об’єднання територіальних громад області.

Крім цього, начальник управління взяв участь:

  • у виїзній нараді з питань розширення міжнародного пункту пропуску «Ягодин» за участі голів Вишнівської та Рівненської обʼєднаних територіальних громад Любомльського району, головного архітектора Любомльського району (с.Римачі, Любомльський район, 10.01.2019);
  • у нараді з питань відродження історичного населеного пункту Олика Ківерцівського району (18.01.2019);
  • в онлайн-нараді під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Парцхаладзе Л.Р. з приводу опублікування містобудівної документації та використання веб-ресурсу pmap.minregion.gov.ua, а також результатів впровадження вимог будівельних норм, затверджених у 2017-2018 роках, при будівництві об’єктів (24.01.2019).

У січні в управління надійшло 8 письмових звернень громадян, за результатами розгляду яких у терміни, визначені законодавством, заявникам надано кваліфіковані відповіді.