Останні новини
Домогосподарства Волині, у яких встановлено електроопалення, отримають компенсації

Таке рішення сьогодні, 27 січня 2021 року, прийняв Уряд України. Загальна сума передбачених компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень. Відтак, волиняни як і всі українці, які використовують електричне опалення у своїх будинках, отримуватимуть компенсації.

З ініціативи Глави держави уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів.

У Горохівському психоневрологічному інтернаті триває відбудова корпусу

Процес відбудови корпусу у Горохівському психоневрологічному інтернаті, який обвалився 25 листопада 2020 року, перевірив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко.

Коронавірус. Волинь: оперативна інформація на 27 січня 2021 р.

За минулу добу на Волині зареєстровано 76 випадків захворювання на COVID-19

Стан ліквідації наслідків снігопаду у Горохівському районі

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка сьогодні, 26 січня 2021 року, перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко та начальник управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області Володимир Грушовінчук відвідали Горохівський район з метою особистого контролю ліквідації наслідків від негоди.

602 млн 799 тис. грн спрямують на Волині для ремонту доріг місцевого значення

На ремонт волинських доріг місцевого значення у 2021 році спрямують 602 млн 799 тис. грн. Так, на сьогодні для Волині в Укравтодорі вже погодили перелік доріг, якій цьогоріч ремонтуватимуть. Це стало відомо під час наради голови ОДА Юрія Погуляйка з головами територіальних громад області, що відбулась сьогодні, 26 січня 2021 року.

В області працюють над ліквідацією наслідків зимової негоди

Через снігопади та сильні пориви вітру 67 населених пунктів області повністю відключенні від електропостачання, 34 частково залишилися без електрики. Про це стало відомо під час термінової робочої наради, яку провів сьогодні, 26 січня 2021 року, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко

Коронавірус. Волинь: оперативна інформація на 26 січня 2021 р.

За минулу добу на Волині зареєстровано 93 випадки захворювання на COVID-19

Снігопад та хуртовини на Волині: місцеві дороги розчищає понад 30 одиниць техніки