20191207145257.jpg, фото
07 грудня 2019 року

7 грудня - День місцевого самоврядування України

Вітання голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка

Одним із пріоритетних напрямків розвитку державної політики України, як правової та соціальної, є становлення місцевого самоврядування європейського зразка. Європейський вибір населення дав поштовх до початку істотних перетворень усіх важливих складових економічної системи України. За змінами в системі місцевого самоврядування – майбутнє нашої держави.

Завдяки процесу децентралізації, в Україні формується дієвий та спроможний інститут місцевого самоврядування – об’єднанні територіальні громади. Цей процес ще триває, але ті громади, які уже об’єдналися та працюють як самостійні, самодостатні організми, показують позитивні результати розвитку у всіх сферах суспільного життя. 51 волинські громади активно розвиваються, реалізовують державну політики на високому рівні. Впевнений, що по завершенню процесу децентралізації, Волинь отримає міцний фундамент для розвитку та процвітання.

Органи місцевого самоврядування об’єднуюють людей різних професій, активної життєвої позиції. Які працюють задля розвитку країни та в інтересах українців. Це люди, які намагаються покращити життя усіх без винятку верств населення, люди для яких основним джером влади та відповідальності є кожен громадянин України.

Шановні представники місцевого самоврядування, депутати рад усіх рівнів, голови об’єднаних територіторіальних громад!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самловрядування. Нехай щира людська вдячність буде нагородою за вашу щоденну, нелегку роботу. Підтримка, любов близьких людей стануть надійної опорою для подальших звершень та майбутніх перемог. Ваш професіоналізм та компетентність, активна громадська позиція нехай будуть надійними супутниками розвитку територіальних громад та продовження процесу децентралізації на Волині. Тож бажаю усім вам здоров’я, витримки, оптимізму та віри у розвинену, європейську Українську державу.

З повагою голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко