20191208092026.JPG, фото
06 грудня 2019 року

Військовослужбовців-волинян привітали із професійним святом

У Палаці учнівської молоді міста Луцька, сьогодні 6 грудня 2019 року, з професійним святом – Днем Збройних Сил України вітали військовослужбовців, які гідно та мужньо несуть службу в лавах Українського війська.

Участь у святковому концерті взяли і представники влади – перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Киричук та голова обласної ради Ірина Вахович.

Хвилиною мовчання присутні вшанували військовослужбовців, які загинули в зоні АТО/ООС на Сході нашої держави.

Перший заступник голови облдержадміністрації привітав військових зі святом та наголосив, що вони є прикладом мужності та відваги для всіх українців.

– Ваше свято – це свято всього українського народу, який пишається своїми воїнами! Ваша професія – небезпечна, шанована та одна з найважливіших для держави. Бути військовим – це покликання, – наголосив Олександр Киричук. – Боєздатні Збройні Сили України – це здобуток і заслуга усіх українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах та працюючи на оборонних підприємствах.

Посадовець подякував усім волинянам – воїнам Збройних Сил України за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані у ході антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

– У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю волинських воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! – сказав перший заступник голови облдержадміністрації.

Також Олександр Киричук передав волинському волонтеру відзнаку Президента України. Відтак, за добровільне забезпечення проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення нагороджено відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» – Драля Руслана Ігоровича, волонтера, члена громадської організації «Військові капелани Волині».

Почесними грамотами та подяками голови облдержадміністрації відзначено волинських військовослужбовців та працівників військових комісаріатів.

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, високопрофесійне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Збройних Сил України Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

Вишневського Дмитра Ігоровича – майора, старшого офіцера мобілізаційного відділу Волинського обласного військового комісаріату;

Зембу Дмитрія Петровича – капітана медичної служби, старшого ординатора травматологічного відділення військової частини А4554.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

Вінічук Маргариті Миколаївні – спеціалістові відділу офіцерів запасу і кадру Волинського обласного військового комісаріату;
Оліярник Галині Михайлівні – ержантові, старшій медичній сестрі неврологічного відділення військової частини А4554, м.Луцьк;

Військовослужбовцям військової частини А0959, м.Луцьк:

Сташківу Вадиму Ярославовичу – айорові, начальнику обслуги обслуговування літаків, двигунів і засобів аварійного покидання літаків другої авіаційної ескадрильї ;
Ющуку Анатолію Володимировичу - лейтенантові, начальнику технічно-експлуатаційної частини автомобільної техніки.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації