20240611171653.JPG, фото
11 червня 2024, 17:16

Безпеку дорожнього руху на території Волині в умовах відключення електроенергії обговорили на нараді у начальника ОВА

Під керівництвом начальника ОВА Юрія Погуляйка відбулась нарада щодо безпеки дорожнього руху на території Волині в умовах відключення електроенергії.

За участі керівництва міст та обласного центру Волині працювали над вжиттям додаткових заходів для покращення безпеки дорожнього руху, в тому числі підключення світлофорів, які регулюють найбільш завантажені дорожнім рухом перехрестя, безперебійними блоками живлення.

Окрім цього, як повідомив представник управління патрульної поліції у Волинській області, вже визначили перелік перехресть, на які, у разі необхідності, упродовж 15 хв прибуває особовий склад для регулювання руху.

«І хоча станом на сьогодні звернень громадян щодо зазначених вище проблем не надходило, напрацювати механізм необхідно, бо ситуація в енергосистемі залишається складною, а графіки відключень найближчим часом не зникнуть», - зазначив Юрій Погуляйко.

Також заслухали підсумки діяльності Відділу державного нагляду (контролю) у Волинській області за перших 5 місяців 2024 року та стан забезпечення габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах області.

Так, за 5 місяців цього року в області склали 528 актів щодо вантажних перевезень та 85 щодо пасажирських. Окрім цього, виявили 1329 порушень, пов’язаних із вантажними перевезеннями, і 113 – з пасажирськими.

Упродовж зазначеного терміну склали 28 протоколів про адміністративне порушення (КУпАП) за ч.1 ст. 164. Відбулося 50 випадків ДТП за участю ліцензованих транспортних засобів. Винесли 926 постанов про застосування адміністративно-господарського штрафу.

За результатами роботи за 5 місяців застосували 4 975 220 грн адміністративно-господарських штрафів. 4 082 720 грн перерахували до Державного бюджету України.