20240611171400.jpg, фото
11 червня 2024, 17:08

Три громадські організації з Волині перемогли у конкурсі проєктів національно-патріотичного виховання

Переможцями конкурсу проєктів національно-патріотичного виховання від Міністерства молоді та спорту України стали відразу три громадські організації Волині.

Три волинські ГО отримають 795 тисяч гривень грантових коштів на реалізацію своїх проєктів, а саме:

📌 Проєкт «Військове таборування» від «ПРО100 МОЛОДЬ», мета якого сприяти розвитку національної свідомості і підтримувати патріотизм серед молоді, інтегруючи курс «Військовий вишкіл» в освітній процес. Проєкт передбачає організацію комплексних програм, які включатимуть вивчення історії, фізичну підготовку та навички виживання. Це допоможе виховати дисципліновану, фізично здорову та морально стійку молодь, здатну захищати Україну.

📌 Проєкт «Наметове таборування "Герць-2024"» від ГО «Луцька міська федерація українського рукопашу гопак». Наметовий національно-патріотичний табір «Герць 2024» спрямований на оздоровлення тіла, духу та всебічний розвиток дітей і молоді в умовах, максимально наближених до природи, надання навичок виживання у навколишньому середовищі.

📌 Проєкт «УПА talks» від ГО «Волинська Фундація». Головна мета – поширення і висвітлення ідей та принципів УПА на майданчиках, де зосереджена українська молодь. У рамках проєкту буде виготовлено 30 унікальних відеопродуктів. Зокрема, цитати пам'яток, агіток, звернень, листівок Української Повстанської Армії, борців за незалежність України у контексті нашого часу, адже УПА була єдиною проукраїнською структурою у часи Другої світової війни, яка воювала одночасно і проти Третього Рейху, і проти СРСР. Тема актуальна і з огляду на протидію інформаційній війні рф у наш час.