20200624171020.JPG, фото
24 червня 2020 року

Будівельні роботи у дитсадку села Дачне – на фінішній прямій

До такого висновку прийшла заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак, оглянувши сьогодні, 24 червня, хід будівельних робіт у дошкільному навчальному закладі с.Дачне Ківерцівського району.

Нагадаємо, що керівництво облдержадміністрації систематично інспектує хід виконання в області програми «Велике будівництво» – спільної ініціативи Президента України та Кабміну, яка передбачає інфраструктурну модернізацію країни.

Відтак, роботи на об’єктах соціальної сфери ведуться на Волині активно. Якщо ще у травні голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, оглядаючи стан будівництва дитсадка в Дачному, говорив про завершення оздоблення фасаду приміщення, то сьогодні на активній стадії – внутрішні оздоблювальні роботи.

«Приємно вражена швидкістю та якістю виконання будівельних робіт у цьому дошкільному закладі, – зазначає Тетяна Щербак. – Особливу увагу привернуло внутрішнє оздоблення дитсадка. Впевнена, що такий сучасний заклад забезпечить всебічний розвиток дітей та їх комфортне перебування в ньому». 

Згідно графіку, будівельні роботи мають завершитися до кінця серпня поточного року. Відтак, на вулиці Молодіжній в селі Дачне Ківерцівського району свої двері для маленьких місцевих мешканців відкриє новозбудований дошкільний навчальний заклад, розрахований на 75 дітей.  Зокрема, старшу та 2 середніх групи зможуть відвідувати по 20 діток у кожній групі, у ясельній групі перебуватимуть 15 малюків.

Слід зазначити, що будівництво зазначеного дитсадка матиме не лише інфраструктурне, але й соціальне значення, позаяк, сприятиме повноцінному розвитку та вихованню дітей дошкільного віку, створенню нових робочих місць та працевлаштуванню місцевого населення.

Місцеві жителі з нетерпінням очкують відкриття такого значимого закладу у їхньому селі, адже це ще й вирішить питання довозу дітей до ДНЗ обласного центру або навколишніх сіл, яке до цього часу гостро стояло перед батьками. 

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації