20200624174250.jpg, фото
24 червня 2020 року

В області тривають перевірки закладів на дотримання карантинних вимог

З моменту запровадження карантину на Волині спеціалістами Держспоживслужби області проведено близько 10 тис. обстежень закладів, діяльність яких дозволена у період карантинних обмежень.

Перевірки проводилися спільно із представниками Нацполіції, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Зважаючи на підвищення рівня захворюваності на коронавірусну хворобу в області та на виконання доручення керівника Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голови ОДА Юрія Погуляйка на Волині посилено контроль та державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства за об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування відповідно до встановлених протиепідеміологічних вимог, затверджених Головним санітарним лікарем України.

У кожному районі області створені робочі групи для проведення рейдових перевірок. За період з 17 по 22 червня цього року на території області проведено 889 перевірок. В тому числі закладів громадського харчування – 75, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 460, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 272, агропродовольчих ринків – 40, перукарні та салони краси – 20, заклади дошкільної освіти – 2, інше (аптеки, поштові відділення, баки) – 20.

На 361 об’єкті зафіксовані порушення протиепідеміологічних вимог. На підставі зафіксованих порушень видано 355 приписів, складено 6 протоколів за невиконання приписів (згідно з статтею 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та винесено 2 постанови про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

Інформація підготовлена за матеріалами Головного управління Держспоживслужби у Волинській області