20190401105439.jpg, фото
01 квітня 2019 року

Будівництво спортивного майданчика в Рожищах у розпалі

На території Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи триває будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям. Відповідно до проекту – це футбольне поле 60х40 метрів зі штучним покриттям, а також комплексна площадка для занять баскетболом та волейболом.

За словами начальника відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігоря Дмитришина, реалізацію проекту розпочали ще в минулому році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість будівництва становить 5 млн 88 тис. грн.

Зокрема, у 2018 році профінансовано 1 млн 94,6 тис. грн, з них: Державний фонд регіонального розвитку – 944,6 тис. грн; районний бюджет – 150 тис. грн. Натомість, у 2019 році з районного бюджету профінансовано 500 тис. грн, а також 12 тис. грн на систему поливу футбольного поля Рожищенської ДЮСШ.

Тож вже з березня цього року активно ведуться роботи з будівництва спортивного майданчика. Нині баскетбольна площадка повністю підготовлена для облаштування штучного покриття. Футбольний майданчик, своєю чергою,  по периметру огороджується металевим парканом.

– Завдяки реалізації таких грандіозних проектів, молодь Волині має змогу займатися спортом на свіжому повітрі та у комфортних умовах. Адже наша головна мета – залучення дітей та учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризація здорового способу життя серед населення, – зауважив Ігор Ярославович.

Нагадаємо, що у 2018 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку завершено реконструкцію стадіону Дружба в смт Голоби Ковельського р-ну. А 22 березня 2019 року відбулося урочисте відкриття спортивної зали в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Седлище Любешівського р-ну.

Між іншим, з ДФРР цьогоріч на об’єкти спортивної інфраструктури Волинь отримає аж 23,6 млн грн.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.