20190401112017.jpg, фото
01 квітня 2019 року

Протягом вихідних на Волині відбулися рейди для запобігання пожежам в екосистемах

30-31 березня 2019 року співробітники Управління ДСНС у Волинській області спільно з працівниками екологічної інспекції, посадовцями управління з питань надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації та працівниками поліції провели рейдові перевірки населених пунктів. Головна мета – проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо заборони спалювання сухої трави, інформування громадян про відповідальність перед законом за такі порушення правил пожежної та екологічної безпеки.

Зокрема, 30 березня рейдова група працювала у селах Гірка Полонка, Оздів, Ратнів, Коршів, Сьомаки, Білостік, Усичі, Забороль і селищі Торчин Луцького району. У результаті виявлено двох порушників, які випалювали суху рослинність та сміття обабіч доріг місцевого значення: у селі Коршів до адміністративної відповідальності притягнуто 41-річну лучанку Наталію Л., а в селі Сьомаки – місцевого жителя Сергія М.

Натомість 31 березня за фактом пожежі, що трапилася о 15:23 год. на відкритій території у селі Сирники Луцького району, фахівці  цивільного захисту та екологічної інспекції встановили особу палія й притягнули його до адміністративної відповідальності. Ним виявився мешканець селища Рокині, Олександр Р., 1971 р.н. Загорання ліквідували працівники 2-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька.

Окрім того, проведено протипожежні інструктажі з мешканцями сіл Сирники та Брище Луцького району, сіл Жидичин, Клепачів та Борохів Ківерцівського району. Всього охоплено понад півсотні громадян.

Для запобігання пожежам в екосистемах та врегулювання ситуації рейдові перевірки триватимуть і надалі, а особи, причетні до спалювання сухої рослинності, будуть притягнені до відповідальності згідно із законом.

Управління ДСНС у Волинській області.