20230519210422.jpg, фото
19 травня 2023, 21:04

Цифрова Волинь: студенти ЛНТУ ознайомилися з роботою ОДА

Сьогодні, 19 травня 2023 року, заступниця голови облдержадміністрації (CDTO) Вікторія Левчук зустрілася зі студентами Луцького НТУ. Майбутні економісти дізналися про цифровий розвиток Волині.

«Нам дуже важливо, щоб молодь долучалася до державотворення. Адже саме ви будете не лише реформувати державну службу, а й відновлювати країну загалом, – сказала заступниця очільника області. – Сьогодні я розповім про цифровізацію Волині та створення зручної і комфортної країни, де в майбутньому усі державні послуги можна отримати онлайн».

Посадовиця зазначила, що в області створені чат-боти «Гаряча лінія Волинь» та «Свої», об’єкти критичної інфраструктури забезпечені системами «Starlink», ЦНАПи та інші адмінспоруди – мобільними цифровими валізами, пристроями зчитування ID-карток, електронним документообігом та програмним забезпеченням. Вікторія Левчук розповіла й про пріоритетні напрями розвитку цифровізації в регіоні.

Також студенти дізналися про гайд «Онлайн-безпека під час війни». А саме, як протидіяти шахрайству, яке пов’язане зі здійсненням фінансових операцій в інтернеті, фішинговими повідомленнями, інтернет-жебрацтвом тощо.

Окрім того, присутнім презентували новий проєкт «Дія.Освіта». Це національна платформа актуальних знань і навичок, де можна безоплатно навчатися, опанувати нову професію та ознайомитися з актуальними вакансіями.

«Незалежно де ви будете працювати, вам потрібно мати цифрові навички. Тому що комп’ютер не може замінити ваш розум і він не має можливості відчувати», – додала заступниця голови ОДА.