20230522153242.JPG, фото
22 травня 2023, 15:27

В Луцьку схилили голови перед пам’яттю усіх, хто загинув за Україну

Сьогодні, 22 травня 2023 року, в обласному центрі Волині біля фотостенду «Загинули за єдність України» вшанували пам'ять військових, які загинули за територіальну цілісність нашої держави.

У цей день дев’ять років тому неподалік Волновахи, що на Донеччині, проросійські бойовики фактично розстріляли один із підрозділів сил АТО. Тоді загинуло 18 українських воїнів, серед яких – 10 волинян.

Це майор Леонід Полінкевич, старший сержант Олександр Артемук, молодший сержант Дмитро Йовзик, солдати Володимир Зарадюк, Віталій Махновець, Володимир Прокопчук, Микола Бондарук, Віталій Ліщук, Михайло Грицюк та Павло Попов.

«Схиляємо голови перед пам’яттю людей, які боролися за наш спокій і наше майбутнє. Майбутнє наших дітей і внуків, – сказав під час панахиди отець Володимир. – Хай Господь Бог прийме їх до свого світлого Царства. А нам дасть наснаги і надалі жити, працювати, молитися і боротися кожному на своїй ділянці діяння. Комусь в церкві, комусь в домі, комусь в полі, комусь у волонтерстві, а комусь зі зброєю в руках».

Віддати шану усім військовим, які загинули за 9 років війни прийшли їхні родини, військові, небайдужа громадськість священнослужителі та представники влади. До скорботного заходу долучився й начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.