20210508115036.JPG, фото
08 травня 2021, 11:49

День пам’яті та примирення: в обласному центрі вшанували загиблих у Другій світовій війні

«Пам'ять – це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. Тож пам’ятаймо, що страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України»,- такими словами ведучої розпочався сьогодні, 8 травня 2021 року захід з відзначення в області Дня пам’яті та примирення біля пам’ятника «Невідомому солдату» на меморіальному комплексі «Вічна Слава» м.Луцька.

Помолитися за загиблих у роки війни та покласти квіти до пам’ятних знаків прийшли ветерани війни, представники обласної та міської влади, духовенство та небайдужа громадськість. Зокрема, серед присутніх заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

Так, духовенство відслужило панахиду за загиблими, після чого присутні вшанували жертв війни хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника «Невідомому солдату» і розміщених поруч монументів.

«Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Ця боротьба триває щоденно вже шість років і ми не маємо права програти, бо, як і три чверті століття тому, захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини для громадян. Слава героям, які загинули у Другій світовій, слава ветеранам, які відстояли свою країну, слава всім, хто захищав і захищає нашу державу від ворога», - сказала на завершення модератор заходу.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.