20201119163931.jpg, фото
19 листопада 2020 року

До уваги ЗМІ: 20 листопада у Луцьку відбудеться прес-брифінг «Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: що пропонує бізнес Волині»

20 листопада о 13.15 год. перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка проведе прес-брифінг «Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: що пропонує бізнес Волині» за результатами публічної консультації з місцевою бізнес-спільнотою.

Захід відбудеться в івент-холі Passage Interdit (місто Луцьк, вул. Набережна 42).

На прес-брифінгу перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка розповість про результати консультації з бізнесом Волині та відповість на такі питання:

  • Як регіональний бізнес користувався можливостями зони вільної торгівлі з ЄС?
  • Які перешкоди виникали, щоб реалізувати можливості торгівлі з ЄС?
  • Що пропонує змінити бізнес Волині в Угоді про Асоціацію з ЄС?

Крім цього, запрошуємо вас також відвідати однойменну публічну консультацію з бізнесом Волині, яка відбудеться з 11.00 до 13.00 за цією ж адресою (м. Луцьк, вул. Набережна 42).

Утім, задати свої питання ви зможете лише під час прес-брифінгу.

Вже майже 5 років в Україні діє Угода про асоціацію з ЄС. Вже наступного року ми оцінимо стан її реалізації у різних сферах та за потреби зможемо оновити положення Угоди між Україною та ЄС для більш ефективної співпраці.

Для формування обґрунтованої та реалістичної позиції української сторони на переговорах з ЄС, Офіс віце-прем’єр-міністерки Ольги Стефанішиної спільно з Центром спільних дій проводить серію публічних консультацій з бізнес-спільнотами в регіонах. Адже вони безпосередньо працюють в межах цієї Угоди.

*За додатковою інформацією можна звернутися до Катерини Чамлай телефоном +38 093 220 53 19 або електронною поштою kchamlai@centreua.org.