20201119153527.JPG, фото
19 листопада 2020 року

Сільська медицина Волині укомплектована ще 40 транспортними засобами

Службовий автотранспорт для медичних працівників АЗПСМ придбаний за рахунок субвенції з державного бюджету. Сьогодні, 19 листопада 2020 року, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко оглянув транспортні засоби, після чого 40 автомобілів попрямували у сільські населені пункти області, аби забезпечувати доїзд сімейних лікарів до пацієнтів. Надходження ще 7 автомобілів очікується.

Сучасні автомобілі марки Reno Duster закуплені за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості. Загальна вартість придбаних автомобілів становить 19,7 млн грн. Відтак, завдяки спецтранспорту, сімейні лікарі зможуть надавати медичну допомогу жителям сіл більш оперативно.

На думку голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, отримати 40 автомобілів для регіону – це суттєва підтримка держави на розвиток сільської медицини. І це вкотре підтверджує, що в країні велика увага приділяється вдосконаленню системи охорони здоров’я.

«Мені приємно констатувати той факт, що волинська медицина все більше розвивається, розбудовується медична інфраструктура, а лікувальні заклади оснащуються новим обладнанням і транспортом, – зауважив очільник області. – У цивілізованій країні медицина повинна бути якісна і доступна незалежно від місця проживання. І в селі, і в місті люди повинні отримувати висококваліфіковану медичну допомогу».

Нагадаємо, днями АЗПСМ отримали 7 службових автомобілів в рамках реалізації субпроєкту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

«Вітаю усіх, і медиків, і пацієнтів, яких будуть обслуговувати ці автомобілі,  – сказав Юрій Погуляйко. – Дякую усім за скоординовану та успішну проведену роботу і бажаю головного – здоров’я».  

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації  облдержадміністрації