20220617152500.JPG, фото
17 червня 2022 року

Доки наші військові борються за державу, медики щодня борються за життя і здоров’я кожного з нас

«Перед вами знову і знову постають нові виклики: два роки тому – ковід, сьогодні – війна. Попри все, ви з гідністю їх приймаєте і тримаєте оборону на своєму фронті», – напередодні Дня медичного працівника начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко вручив державні нагороди працівникам медичної галузі Волині.

Цьогоріч медики відзначають своє професійне свято 19 червня. Тож сьогодні начальник Волинської ОВА та голова обласної ради Григорій Недопад привітали представників медичної галузі Волинської області.

Як розповів начальник управління охорони здоров’я ОДА Юрій Легкодух, в системі охорони здоров’я краю – понад 18 тисяч медичних працівників. Також у медичну спільноту прийняли більше сотні внутрішньо переміщених працівників галузі. «У жодного із керівників лікарень немає панічних настроїв, а є лише злагоджена та командна робота», – відзначив Юрій Легкодух.

«Сьогодні вислів «рятувати життя» набув буквального значення. Ви працюєте в надскладних умовах: хтось в окопах, хтось в укриттях, а хтось на полі бою. Серед вас і ті, хто з перших днів війни лікують поранених військових з різних куточків України тут, на Волині. Дякуємо за вашу не менш важливу роботу, яку ви цілодобово виконуєте сьогодні і тим самим забезпечуючи надійний тил», – привітав медиків начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Спільно з головою обласної ради Григорієм Недопадом, керівники області вручили волинським медикам державні нагороди, а також подяки та почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради.

Голова Регіональної ради «Ордену святого Пантелеймона» у Волинській області Ігор Ващенюк відзначив грамотами Поважної Ради «Ордену святого Пантелеймона» колектив військового госпіталю Луцька, а також – 9 медичних працівників та благодійників, які нині перебувають на передових позиціях.

Вітаємо усіх причетних до свята! Бажаємо вам та вашим родинам миру, благополуччя та злагоди.

Слава Україні!