20220617150441.jpg, фото
17 червня 2022 року

На Волині з’явиться новий патріотичний мурал

У Володимир-Волинському районі на одній з стін Нововолинського центру професійно-технічної освіти невдовзі з’явиться патріотичний мурал. Завершити розпис будівлі художники планують до кінця червня.

До роботи над творчим проєктом долучилися вихованці центру, викладачі та харківчанин, який разом із родиною знайшов прихисток у Волинській області.

Зокрема, під час передвипускної практики студенти під керівництвом майстра Ніни Варчук виконали ремонт стіни й облаштували поверхню під художній розпис.

Сюжет муралу придумала психолог Єлеонора Магдисюк, обравши за основу картину методиста та художника Світлани Войтович. Опісля усі разом обговорили ескіз малюнку.

Так, у центрі композиції – козак на коні, який переможно прямує до Києва, завершивши всі бої з лютим ворогом. Козак – це збірний образ військового – від минулого до сучасного, а споруди на зображенні ідентифікують міста: Луцьк, Рівне, Житомир, Київ.

Допомагає створювати цей артпроєкт художник-аматор – переселенець з Харківської області Максим Плотніков. Він разом із сім’єю мешкав в одному з гуртожитків Нововолинського центру ПТО.

Таким чином автори ідеї хочуть емоційно підтримати населення та ще раз нагадати, що Україна обов’язково переможе саме завдяки єдності та згуртованості усіх українців.