20180903171525.JPG, фото
03 вересня 2018 року

Доньці загиблого волинського Героя подарували ноутбук

Техніку вручив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко сьогодні, 3 вересня 2018 року.

Калина Столярчук – першокласниця. Мама дівчинка, Ольга, розповідає, що Калина дуже активна та розумна. Особливо любить малювати та вчитися. Відтак, зауважила, що подарунок дуже вчасний – на початку навчального року:Дуже потішені таким подарунком. Він дуже потрібний, бо діти зараз розвиваються не по днях, а по годинах – уже користуються телефонами, планшетами. Тепер і наша Калинка матиме змогу краще навчатися чи дивитися мультфільми.

Такі подарунки, як додаткову допомогу, реалізовують в рамках ініціативи Президента України Петра Порошенка. Донька загиблого під Іловайськом Мирослава Столярчука Калина – єдина у Луцьку першокласниця, у якої загинув тато. Відтак, в районах працюють над тим, аби всі першокласники  отримали такі ж сюрпризи.

Дівчинка засоромилася, тож лише скромно подякувала за подарунок. Її батько, Мирослав Столярчук, був бійцем роти "Світязь" та загинув у 2014 році під Іловайськом.

Олександр Савченко привітав дівчинку з початком шкільного життя та запевнив маму Калини, що держава та область і надалі всіляко сприятиме благополуччю родини:

- У квартирі, яку вони отримали як родина загиблого в АТО, вже закінчують ремонт, лишилися ще деякі питання по кімнаті Калинки. Ми там включимося - то були державні кошти, а зараз ми теж віднайдемо гроші, щоб завершити роботи, - резюмував Олександр Ілліч.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.