20180903170917.JPG, фото
03 вересня 2018 року

У Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відсвяткували День знань

Урочисте шикування на спортивному полі навчального закладу відбулося сьогодні, 3 вересня 2018 року. Привітати ліцеїстів завітали голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, командир Луцького прикордонного загону Микола Скарвінко, командир військової частини 1141 Національної гвардії України полковник Василь Гуртовський, заступник обласного комісара з призову, підполковник Юрій Кучер, голова обласного товариства «Спілка «Чорнобиль» Ростислав Кухтей та настоятель Свято-Юріївського храму отець Миколай.

Слід зазначити, що ліцей вже 18 років поспіль демонструє дуже високий рівень підготовки. Зокрема, він входить до рейтингу ТОП-200 найкращих навчальних закладів України. За 18 років заклад закінчили близько 2,5 тисяч вихованців, понад 60% з яких згодом продовжили навчання у вишах сектору оборони та національної безпеки.

Першим вітав юнаків і дівчат, які вишикувалися на святкову лінійку з нагоди Дня знань, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко:

- Мені за честь бути сьогодні у цьому навчальному закладі, який ростить справжніх патріотів. Те, що ви обираєте цю дуже нелегку, але, я сподіваюся, у перспективі дуже почесну професію. Вам - честь і хвала. Дай Бог вам витримати усі тяжкості військової професії. Особисто я завжди пишався тим, що мав відношення до військової служби, - мовив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області.

Також Олександр Ілліч разом з начальницею обласного управління освіти, науки та молоді Людмилою Плахотною вручили низку дипломів вихованцям закладу та нагороди за зайняті призові місця в олімпіадах та змаганнях.

Між іншим, протягом 2015-2018 року ліцеїсти здобули 1954 перемоги на всеукраїнських спортивних змаганнях, а команда ліцею вчетверте - серед лідерів на Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту.

Поруч із тим, начальник ліцею Павло Боснюк, теж побажав дітям наснаги та терпіння:

- Я вірю і сподіваюся, що цьогоріч, як і у минулому році, не менше половини випускників оберуть своїм майбутнім життям служіння державі і продовжать здобувати освіту у секторі оборони і нацбезпеки. Чотири роки йде війна. Повірте, окрім нас цю проблему ніхто не вирішить. Для цього нам потрібні професіонали, які здатні і вміють це робити.

Також для ліцеїстів, вчителів, офіцерів та батьків влаштували святковий концерт із вокальними та танцювальними номерами.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.