20190411110222.jpg, фото
11 квітня 2019 року

Дорогу Липини-Борохів відремонтують вже цього року

Дороги місцевого значення, що ремонтуватимуть у цьому році в Липинській об’єднаній територіальній громаді за кошти дорожньої субвенції, оглянув голова облдержадміністрації Олександр Савченко сьогодні, 10 квітня 2019 року.

Зокрема, разом із керівництвом місцевої влади та жителями громади оглянули дорогу Липини-Борохів. Загальна кошторисна вартість ремонту цього шляху становить 11,5 млн грн. З них: 8 млн грн – кошти державної субвенції, решта – виділить Липинська ОТГ. На сьогодні коштом місцевого бюджету вже виготовлена проектно-кошторисна документація. Протяжність – 6,2 км.

Окрім цього, завітали й на дорогу, що веде від села Липини до вул. Єршова у м.Луцьку. На ремонт автошляху, протяжністю 0,9 км, нині виготовляють проектно-кошторисну документацію. Веде вона до автобазару, тож у ПКД  врахують, що дорожнє полотно повинне витримувати великовагову техніку. Слід зазначити, що побудована вона ще у 70-80-ті роки, коли будувався промисловий район міста Луцька, і відтоді ні разу не ремонтувалася.

- На сьогодні для нас і для Луцька ця дорога на перспективу має дуже важливе стратегічне значення, тому що відремонтована дорога дозволить розвантажити автотрафік і Луцька, і Липин. Позаяк її покриття повинне буде витримувати важковаговий транспорт, то вартість буде відповідна. Думаю, в межах 10-12-ти мільйонів гривень. Будемо працювати з державою та містом, щоби віднайти на цю дорогу кошти і відремонтувати, - зазначив голова Липинської ОТГ Бодган Гусак.

На думку голови облдержадміністрації, ця громада є яскравим прикладом успіху реформи децентралізації, адже завдяки об’єднанню змогли акумулювати кошти на ремонт дороги, яка з’єднуватиме навколишні населені пункти.

- Ці дороги – це один із елементів розвитку усієї ОТГ. Адже ці території, що навколо сприятимуть їх розвитку. Сюди зможе прийти бізнес, платити відповідні податки в громади. Та й загалом це не окремі дороги, а один із сегментів великого плану, який ми почали реалізовувати у минулому році. Сьогодні ми приїхали переконатися, що усе йде за планом, - резюмував Олександр Савченко.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.