20211125172425.JPG, фото
25 листопада 2021, 17:23

Дотримання принципів безбар’єрності та інклюзії – головна вимога до проєктів «Великого будівництва»

Усі проєкти, що реалізуються в рамках загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» повинні 100 % відповідати вимогам безбар’єрності та інклюзивності.

Питання дотримання ідей національної стратегії Першої леді Олени Зеленської обговорили під час онлайн-наради під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка та за участі Радниці – уповноваженого Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної.

У студії Волинської ОДА –  перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко, керівники профільних департаментів та управлінь Сергій Мишленик та Микола Томчук.

За словами Кирила Тимошенка наразі триває підготовка проєктів «Великого будівництва» на 2022 рік. Відтак усі вони повинні стовідсотково відповідати вимогам безбар’єрного простору та інклюзії. Об’єкти минулих років повинні теж модернізуватися під безбар’єрність. Усі недоліки мають бути усуненні до травня 2022 року.

«Ми повинні дотримуватися та впроваджувати на волинських об’єктах «великого будівництва» усі стандарти нової суспільної норми – безбар’єрності, – наголосив по завершенню селекторної наради перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко. – Усі, хто працює над реалізацією проектів президентської програми на Волині, ще на етапі розробки документації повинні враховувати усі встановленні вимоги та норми. Впевнений, що завдяки співпраці ми зможемо досягнути потрібного рівня безбар’єрності та доступності для усіх верств населення».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації