20211125171932.JPG, фото
25 листопада 2021 року

У Луцьку стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

У Луцьку сьогодні, 25 листопада 2021 року, стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», у рамках якої в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбулася просвітницька кампанія «Я не боюсь сказати!».

В ході тематичного заходу пройшла презентація арт-інсталяції «ЇХ БІЛЬШЕ НЕМАЄ…», що присвячена загиблим від домашнього насильства та виставка «Річ у тім...», у якій представлені пов’язані із домашнім насильством предмети. Також спеціалісти надавали усім охочим юридичну та психологічну консультацію.

Окрім того, учасники зустрічі взяли участь у панельній дискусії на тему запобігання насильству.

«Сьогодні ми з вами розпочинаємо масштабну акцію «16 днів проти насильства» із заходу, що має назву «Я не боюся сказати!». Недаремно із цих слів стартує ця кампанія, адже наша ціль – донесення до людей того, що насильство не можна замовчувати і терпіти, – зазначила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук. – Ми хочемо донести, що в області є люди та існують служби, яким небайдужа проблема того, хто страждає від насилля. Головне – не боятися сказати про свою проблему».

До слова, акцію організував департамент соціального захисту населення Волинської ОДА. Співорганізаторами є: департамент молоді та спорту Луцької міської ради, Головне управління Національної поліції у Волинській області, обласний центр зайнятості, управління дотримання прав людини Національної поліції України, Патрульна поліція області.

Довідково:

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня відзначається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». ЇЇ мета – привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, збільшити обізнаність про існуючу проблему та шляхи її вирішення, сприяти формуванню нульової толерантності до цього явища в українському суспільстві.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації