20231205170155.jpg, фото
05 грудня 2023, 16:59

Двічі релокований: у Нововолинську працює підприємство «Грін Компані»

ТОВ «Грін компані» – підприємство з переробки ПЕТ пляшок, що нині функціонує на Волині. За зміну тут переробляють близько п’яти тонн пляшок, а за місяць – 200 тонн. Про діяльність підприємства розповів комерційний директор Андрій Михайлов:

«Сировину ми закупляємо в компаній, які займаються її збором, в основному у Західній Україні: Нововолинську, Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Тернополі та інших містах. Пляшка приїздить до нас вже посортована і пресована, а ми займаємось її переробкою. У результаті виходить стружка, яку ми потім відправляємо компаніям, що виготовляють вже готову продукцію».

До слова, компанія заснована у 2009 році в Маріуполі. У 2014 її вперше релокували до Запоріжжя. А вже після 24 лютого минулого року переїхала «Грін Компані» до Нововолинська.

За словами Андрія Михайлов, приїхавши на Волинь, звернулися за підтримкою до служби зайнятості. Як результат, отримали гранд у розмірі 250 тис. грн, які скерували на оренду приміщення, придбання сировини і ремонт обладнання. Окрім того, знайшли нових працівників, двоє з яких – внутрішньо переміщені особи.

Інформація підготовлена за матеріалами Волинського обласного центру зайнятості