20180831153833.jpg, фото
13 квітня 2018 року

Фахівці цивільного захисту продовжують перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей  

12 квітня 2018 року працівниками органів державного пожежного нагляду УДСНС України у Волинській області перевірили стан пожежної та техногенної безпеки на 14 об’єктах з масовим перебуванням людей в області та виявили суттєві порушення правил пожежної безпеки.

Зокрема, у загальноосвітніх закладах міста Устилуг та села Бубнів Володимир-Волинського району відсутня система протипожежного захисту (автоматична пожежна сигналізація) та  не проведена обробка дерев’яних конструкцій горища. Натомість, у дитячому навчальному закладі "Барвінок", що у с. Покащів Ківерцівського району, будівлю не забезпечено блискавкозахистом, не проведено технічне обслуговування вогнегасників, відсутнє зовнішнє протипожежне водопостачання.

Що ж стосується ЗОШ №3 м. Рожище, то дерев’яні конструкції горища школи не оброблені вогнетривким розчином, відсутні протипожежні двері в приміщення електрощитової, відсутня автоматична пожежна сигналізація, а пожежна водойма на території школи незаповнена водою. Окрім того, у кафе «Класік» м. Ковеля несправна система пожежної сигналізації,  не проведено випробування систем зовнішнього протипожежного водопроводу, не всі пожежні кран-комплекти укомплектовані пожежними рукавами та стволами.

– За наявні порушення правил пожежної безпеки складено 9 протоколів про притягнення керівників та посадових осіб установ та закладів до адмінвідповідальності. Перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей тривають, – повідомив начальник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук.

Управління ДСНС України у Волинській області.