20180831153951.jpg, фото
13 квітня 2018 року

Професор Парк Сунг Су: Якщо ми хочемо побудувати країну, нам потрібно змінити свідомість людини

У Республіці Корея також є палкі прихильники України. Саме це стало відомо під час зустрічі заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Мишковець із делегацією цієї країни на чолі з професором та ректором Всеукраїнської філії «Міжнародного інституту розвитку інтелекту» Парк Сунг Су. Відбулася ж вона у стінах головної адмінбудівлі краю сьогодні, 13 квітня 2018 року.

Передусім, Світлана Євтихіївна привітала гостей із далекої країни. По тому ж, сторони приступили до обговорення сфер потенційної співпраці. У розмові з’ясувалося, що корейський професор добре знає про місто Луцьк та має бажання розрекламувати і зробити його більш відомим у Південній Кореї.

Окрім цього, Парк Сунг Су, користуючись нагодою, запросив керівництво облдержадміністрації завітати з робочим візитом до держави у Східній Азії. На його переконання, це наштовхнуло б посадовців із Волині ліпше зрозуміти, у яких сферах кооперація стане найуспішнішою, а також сприятиме підписанню відповідних меморандумів та домовленостей, започаткуванню нових корисних зв’язків.

Разом із тим, наголосив професор, Південна Корея готова поділитися досвідом того, як за короткий період часу із вкрай бідної країни без значних ресурсів увійти до десятки найбільш економічно розвинутих держав світу. Основною причиною «прориву» Парк Сунг Су називає так звану «реформу мислення», котру розпочали впроваджувати ще на початку 60-их років минулого століття. Тож, нині в Україні він також навчає студентів, викладачів та навіть ректорів ВУЗів тому, як стати успішною людиною, котра зможе трансформувати проблеми в можливості, а відтак – побудувати успішну країну.

Заступник голови облдержадміністрації, своєю чергою, підкреслила:

– Ми також робимо все, аби формувати свідоме покоління молодих людей. Закликаємо їх, навчаючись за кордоном, брати все найкраще, а повернувшись до України – застосовувати це у життя, аби змінювати державу на краще.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.