20191211202048.jpg, фото
11 грудня 2019 року

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко ознайомився із будівництвом школи с.Стобихівка

Будівництво одного найбільших волинських довгобудів – школи в селі Стобихівка Камінь-Каширського району оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко у рамках робочої поїздки, що відбулася сьогодні, 11 грудня 2019 року.

Відвідав об’єкт Юрій Михайлович разом із народним депутатом України Валерієм Стернійчуком.

Так, стало відомо, що до робіт будівельники приступили на початку листопада поточного року. Цьогоріч передбачено лише виконання земляних робіт та заливання фундаменту. Для цього з ДФРР на рахунки розпорядника надійшло 2 мільйони гривень. Окрім того, 410 тисяч гривень виділено з районного бюджету, як співфінансування.

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить 117,7 мільйона гривень. Основним джерелом фінансування визначено Державний фонд регіонального розвитку.

Нині ж, доки триває будівництво, 264 дитини змушені навчатися у дві зміни у місцевій школі І-ІІ ступеня, решта відвідують школу в сусідньому селі Карасин.

Тож керівник виконавчої гілки влади в області, ознайомившись із ситуацією, переконаний, що будівництво затягувати не можна. Відтак, користуючись нагодою, попрохав народного депутата Валерія Стернійчука, який до слова є волинянином, сприяти в наступному році в залученні коштів з ДФРР якнайшвидше та в повному обсязі.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.