20191212094907.png, фото
12 грудня 2019 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Дня Сухопутних військ України

Українські Сухопутні війська Збройних Сил України – взірець мужності та відваги, міцний фундамент боєздатності держави, надійний тил національних інтересів. Підрозділи Сухопутних військ складають більше половини бойового складу Української армії, саме вони несуть левову частку тягаря російсько-української війни. 

Підрозділи Сухопутних військ України відіграють вирішальну роль у захисті національних кордонів на Сході нашої країни. Вони міцно тримають оборону та не віддають жодного клаптика української землі ворогам. Щира подяка та шана усім захисникам України.

Взірцем мужності та відваги є військовослужбовці 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого та солдати ракетно-зенітного полку, які з перших днів російсько-української війни обороняють кордони нашої держави. Будучи на передовій, ви показуєте приклад служіння українському народові.

На жаль, імена 178 волинських військовослужбовців, які загинули на лінії зіткнення назавжди залишаться відкритою раною у наших душах. Вічна слава Героям, які віддали своє життя самовіддано захищаючи Україну.

Ефективне комплектування підрозділів Збройних Сил України покладене на військові комісаріати, від яких залежить реалізація державної військової політики на місцях. Працівники комісаріатів та військові комісари Волині неодноразово брали участь у військових діях на Сході України, гідно несуть службу на місцях. 

Тож сьогодні, у День Сухопутних військ Збройних Сил України вітаю офіцерів, сержантів і солдатів, працівників військових комісаріатів, ветеранів військової служби. Ви наша гордість та надійна опора.

Щиро бажаю вам та вашим родинам здоров’я, миру та затишку, благополуччя та добра, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні. Дякую вам за нелегку військову службу на благо нашої держави.

Слава Сухопутним військам Збройних Сил України!

Слава українському народу!

Слава Українській державі! 

З повагою голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко