20210219093013.JPG, фото
18 лютого 2021 року

«Музей науки» у Луцьку, інклюзивна освіта та якісне харчування у навчальних закладах: про що говорили на засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації

Інклюзивна освіта та якісне харчування у навчальних закладах – це одні з головних завдань щодо освітньої політики на Волині у 2021 році. Про це стало відомо із розширеного засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації сьогодні, 18 лютого 2021 року. Зокрема, присутні розглядали підсумки роботи установ та закладів освіти області у минулому році та основні завдання на поточний рік.

У робочій нараді також взяв участь перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко. 

«На Волині у цьому році плануємо надалі розвивати заклади дошкільної освіти, формувати мережі опорних шкіл та профільних ліцеїв, забезпечити підвезення до закладів освіти учнів, зберегти заклади позашкільної освіти, створити мережі центрів професійного розвитку педагогічних працівників та модернізувати заклади професійної та фахової передвищої освіти, – звернувся до учасників колегії Сергій Мовенко. – Реалізація цих завдань забезпечить кожного волинянина рівним доступом до якісної освіти». 

За його словами одним із ключових завдань для влади у 2021 році є створення сучасного, безпечного, інклюзивного та мотивуючого середовища у навчальних закладах, для всіх учасників освітнього процесу.

«Пріоритетами «Нової української школи» є інклюзивна освіта та якісне харчування, – вважає головна освітянка області Людмила Плахотна. – Адже виконуючи ці дві умови у формуванні освітньої політики, ми отримаємо успішного випускника навчального закладу».

Також начальниця управління освіти і науки ОДА зауважила, що для того, аби переконатися у розвитку освіти достатньо згадати, що задля оновлення освітньої мережі в області функціонують ряд державних програм, у рамках яких будуються та реконструюються навчальні заклади. 

Слід зазначити, що під час зустрічі учасники колегії підтримали ідею створення «Музею науки» у Луцьку. Це спільний проєкт Національного центру «Мала академія наук України» із ЛНТУ за сприяння управління освіти і науки Волинської ОДА. Його реалізація планується у 2022 році на місці колишнього Будинку офіцерів.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації