20211112134755.jpg, фото
12 листопада 2021 року

На Волині активно триває відновлення дороги до туристичного «магніту» Волині – озера Світязь. ВІДЕО

Навколо озера Світязь тривають ремонтні роботи автомобільних шляхів. Так, до Шацького поозер’я можна буде доїхати із будь-якого боку завдяки масштабній відбудові доріг, що відбувається у рамках програми «Велике будівництво».

Про це повідомив на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» голова ОДА Юрій Погуляйко.

Зокрема, на Волині триває реконструкція автошляху, що пролягає вздовж північної сторони озера Світязь від села Пульмо до урочища «Гряда».

«Це більше як 5-кілометровий відрізок дороги Т-03-01 Залісся – /Т-03-02/, ремонтні роботи на якому стартували у червні поточного року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», – зазначив очільник області.

Тож, дорожники уже влаштували тут перший шар асфальту із передбачених проектом двох. Згодом нанесуть дорожню розмітку, встановлять дорожні знаки, влаштують тротуар по всій протяжності зі сторони прибережної смуги Світязя, облаштують узбіччя та відремонтують міст, що розташований на цій ділянці.

Усі ремонтні роботи планують завершити на цьому відтинку до кінця 2021 року.

«До нового туристичного сезону у Шацькому краї пролягатиме оновлений та комфортний автомобільний шлях», – зауважив Юрій Погуляйко.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації