20211112125403.jpg, фото
12 листопада 2021 року

Оновлений шлях між населеними пунктами Шацьк та Любохини Ковельського району. ВІДЕО

«Замість розбитої дороги зі зношеної бруківки та зруйнованого білощебеневого покриття – три шари нового, якісного дорожнього одягу», – голова ОДА Юрій Погуляйко про відновлений автомобільний шлях між населеними пунктами Шацьк та Любохини Ковельського району.

Відтак, на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» очільник області зазначив, що влітку завершили ремонтувати майже 23 кілометри дороги, що веде від Любохин до Шацьких озер. Зокрема, автошлях з’єднує Шацький та Старовижівський райони за старим адмінтериторіальним устроєм.

Окрім того, на відновленому шляху нанесена розмітка, встановлені дорожні знаки, бар’єрне огородження, сигнальні стовпики, упорядковані узбіччя та влаштовані посадкові майданчики.

«Усе для того, аби кожен зміг комфортно, зручно та без заподіяної шкоди від неякісної дороги для автотранспорту – доїхав додому, на роботу чи відпочинок», – підкреслює голова ОДА.

До слова, дорожники розпочали оновлювати автошлях Т-03-06 /Т-03-02/ – Шацьк – Вілиця – Прип'ять – Любохини – /Т-03-08 у березні цього року у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». А результат цієї роботи – у відеоролику.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації