20210617104608.JPG, фото
17 червня 2021 року

На Волині оголосили додатковий попередній конкурсний відбір інвестпроєктів, що можуть реалізовуватись у 2022 році за кошти ДФРР

Оголосити  додатковий попередній конкурсний відбір інвестиційних проєктів, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР у 2022 році, - рішення, яке прийняла регіональна комісія оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів) що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 16 червня 2021 року.

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка очолив засідання комісії заступник голови Ігор Чуліпа, який повідомив, що 15 червня 2021 року закінчився термін подачі проєктів на платформу ДФРР.

Нагадаємо, документи для участі в оцінці та попередньому конкурсному відборі заявники подавались з 15 травня до 15 червня 2021 року включно на онлайн-платформі (https://new.dfrr.minregion.gov.ua/).

Так, на онлайн-платформу завантажено 68 проєктів. Однак, як відзначила секретар комісії Вероніка Бальбуза, за останні кілька років – це найменше заявок. Це пов’язано із технічною несправністю нової онлайн-платформи, яка довгий час належно не працювала. Також серед причин – не усі представники територіальних громад вміють працювати на платформі, решта – не встигли через несправність.

Беручи до уваги звернення заявників, невисоку якість підготовлених проектних заявок, технічні проблеми із функціонуванням онлайн – платформи під час подачі заявок, в області звернулись до Мінрегіону з проханням відкрити додатковий конкурс, аби подалися ті, хто не встиг, адже є багато територіальних громад, які бажають подати свої проєкти. Своєю чергою, Мінрегіон погодив для Волині оголошення додаткового відбору.

Відтак, члени регіональної комісії проголосували на оголошення додаткового попереднього відбору проєктів у період з 21 по 30 червня 2021 року включно. Нині очікують схвалення Мінрегіону.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.