20210617155120.JPG, фото
17 червня 2021 року

Юрій Погуляйко: ми довіряємо вам найцінніше, що у нас є – наше життя

Сьогодні, 17 червня 2021 року, напередодні Дня медичного працівника, керівництво області вітало представників медичної родини Волині. Так, близько сотні медиків області з нагоди професійного свята нагородив голова ОДА Юрій Погуляйко Почесними грамотами та Подяками за самовіддану працю та професіоналізм.

«Дорогі наші лікарі, медсестри, фельдшери та усі причетні, переконаний, що ваша професія – найважливіша та найголовніша. Ви приходите на допомогу в найважчі хвилини, робите часом неможливе, щоб рятувати життя. Тож сьогодні, напередодні свята, бажаю  усім вам міцного здоров'я, успіхів у благородній справі, родинного затишку, комфортних умов праці та гідної заробітної плати. Нехай вам щастить», - сказав Юрій Погуляйко

Опісля очільник області нагородив близько сотні волинських медиків. Зокрема серед відзначених – трудові колективи медзакладів, що надавали допомогу хворим на COVID-19, лікарі, котрі зробили внесок у розвиток системи охорони здоров’я, та ті, хто своєю щоденною працею забезпечував надання високого рівня медичної допомоги жителям області.

Окрім цього, у подарунок винуватцям свята звучали музичні вітання.

Адже у 2019 році у медичній галузі не тільки України, а й світу розпочався нелегкий період боротьби із новим вірусом, який зненацька застав медичних працівників, змусив працювати у небезпеці, аби врятувати життя інших людей.

У складні періоди боротьби з COVID-19 волинським медикам довелося впоратися із страхом, втомою та роботою в екстремальних умовах. Вони працювали без вихідних та, дуже часто, без побачень з рідними.  Тоді ніхто не міг сказати, що буде далі. Стояло одне завдання – рятувати людські життя та втримати медичну систему від колапсу.

У цей нелегкий час медичні працівники зуміли забезпечити достойний рівень надання допомоги населенню області, проявляючи людську чуйність та тепло, відданість справі, готовність на самопожертву.

На жаль, у цій нелегкій боротьбі Волинь має втрати. 29 волинських медичних працівників не зуміли подолати важку хворобу. Тож пам’ять своїх колег присутні у сесійному залі медики вшанували хвилиною мовчання.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації