20180830165817.jpg, фото
11 квітня 2018 року

На Волині перевірили ще 9 об’єктів з масовим перебуванням людей

На території області тривають перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки.

Так вчора, 10 квітня 2018 року, працівники ДСНС перевірили стан пожежної безпеки на 9-и об’єктах з масовим перебуванням людей, за результатами яких складено 6 протоколів. Зокрема, перевірили закладах освіти краю, а саме: загальноосвітні школи села Замличі Локачинського району, села Дольськ Любешівського району, НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня – дитячий садок»  с. Комарове Ратнівського району, а також школу та дитсадок села Дерно Ківерцівського району. Усі ці заклади не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, а дерев’яні конструкції горищ не оброблені засобами вогнезахисту. Окрім того, на перевірених об’єктах у селі Дерно Ківерцівського району кількість вогнегасників менша за нормативну.

Разом із тим, фахівці ДСНС зафіксували ряд недоліків й у закладах культури області. Для прикладу, приміщення палацу культури і техніки ПАТ «Ковельсільмаш» міста Ковеля не обладнано системою протипожежного захисту, не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій сценічної коробки та горючих декорацій. Натомість будівля Турійської центральної районної лікарні не обладнана автоматичною пожежною сигналізацію, системою оповіщення людей про пожежу та управління евакуацією, а також там не проведено вогнезахисне обробляння дерев’яних конструкції покрівлі.

– З персоналом закладів, де відбулися перевірки, рятувальники провели інструктажі з порядку дій на випадок пожежі, а також провели тренінги з використання вогнегасників, – повідомив начальник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук.

Управління ДСНС України у Волинській області.