20210617170631.jpg, фото
17 червня 2021 року

На Волині ремонтують дорогу, що пролягає від Шацька до Любохин. ФОТО/ВІДЕО

Триває ремонт автошляху, що сполучає Шацький та Старовижівський райони за старим адмінтериторіальним устроєм.

Нині на дорозі, протяжністю 22,5 км, від Шацька до Любохин укладено вже перший шар асфальту. Загалом заплановано укласти три шари нового нового дорожнього одягу.

На сьогодні роботи тривають на ділянці від селища Шацьк до с.Вілиця, де почали укладати вже другий шар. А неподалік Шацька влаштовується останній з трьох запроєктованих шарів нового дорожнього одягу – верхній з асфальтобетонної суміші, завтовшки 5 см.

«Невдовзі завдяки новій дорозі можна буде швидко та комфортно дістатись від Шацьких озер, зокрема від озера Люцимер, до озер неподалік Любохин, де менше туристів та відпочиваючих, але так само гарно й затишно. Адже Волинь – це край лісів та озер», - зазначив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.

Ремонт дороги Т-03-06/– Шацьк – Вілиця – Прип'ять – Любохини – /Т-03-08/ здіснюється в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Замовник – Служба автомобільних доріг у Волинській області. Підрядник – ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.