20190719120806.JPG, фото
19 липня 2019 року

На Волині у 75-ту річницю визволення області від нацистських окупантів вшанували загиблих у Другій світовій війні

75-ї річницю визволення Волинської області від нацистських окупантів відзначили у Луцьку панахидою та покладанням квітів до пам’ятника Невідомому солдату на меморіалі «Вічної слави» сьогодні, 19 липня 2019 року. Вшанувати загиблих у Другій світовій війні прийшла у заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.

Як відзначив ведучий дійства, уже більше семи десятків років відділяють нас від жахіть Другої світової війни. Але не згасає Вічний вогонь на могилі Невідомого солдата, не тьмяніє вдячна пам’ять нащадків про величний подвиг синів і доньок нашої землі, які загинули в ім’я свободи українського народу. Світла пам’ять про них змушує нас сьогодні діяти, будувати країну та захищати Українську державу.

Тож у пам’ять про полеглих духовенство відслужило панахиду.

- Дорогі ветерани, ваш жертовний крок у цій війні ми цінуємо, як своє народження. Щира дяка вам. І нехай Господь допоможе нам зняти маски з усіх тих, хто прикривається сьогодні різними речами і поставити чергову крапку, аби дати нашим дітям нове життя і нову країну, - сказав по завершенні панахиди священнослужитель.

Опісля присутні поклали квіти до пам’ятних знаків та до пам’ятника Невідомому солдату.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.