20221102171505.jpg, фото
02 листопада 2022, 17:14

На Волині відбулась координаційна зустріч з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні

Область продовжує приймати та розміщати внутрішньо переміщених осіб, тож обласна військова адміністрація спільно із Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні та організаціями-партнерами продовжують роботу щодо залучення гуманітарної допомоги для створення комфортних умов людям, що вимушено покинули свої домівки.

Так, сьогодні, 2 листопада 2022 року, відбулась чергова координаційна зустріч за участі керівника офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Раяна Маршала, голови Львівського офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ Антона-Джозефа Хагена та керівника офісу ЮНІСЕФ в м. Львів Нінке Вопенн.

Долучилися до зустрічі та обговорення потреб Волині й перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко, заступник голови ОДА Юрій Гупало, які подякували за вже надану допомогу та пророблену роботу в області. Сьогодні ж, користуючись нагодою, посадовці акцентували увагу на потребі у генераторах для територіальних громад. Адже, якщо росія продовжуватиме атакувати енергетичні об’єкти, то необхідно облаштувати пункти обігріву у кожній громаді.

І хоч міжнародні партнери зазначили, що генератори сьогодні у дефіциті, все ж порадили підготувати необхідний мінімум-потребу для, а вони спробують допомогти.

Опісля присутні перейшли до обговорення додаткових потреб за різними напрямками. Зокрема, детально розповіла про все та відповіла на усі питання представників благодійних фондів директор департаменту соціального захисту населення Оксана Гобод.

Нагадаємо, з метою надання допомоги біженцям, шукачам притулку, особам без громадянства та внутрішньо переміщеним особам УВКБ ООН співпрацює з 8 організаціями-партнерами. Це місцеві та міжнародні недержавні організації в усіх областях України, окрім Криму.

За участі представників УВКБ ООН та представників Волинської обласної військової адміністрації було проведено 7 зустрічей. Основна мета зустрічей – це надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб у Волинській області, налагодження спільної співпраці, визначення основних потреб регіону в даному напрямку.