20230420102555.JPG, фото
20 квітня 2023, 10:25

На Волині відбулась зустріч родин полонених та зниклих безвісти військовослужбовців із представниками Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

19 квітня 2023 року заступниця голови облдержадміністрації Мирослава Якимчук взяла участь у зустрічі родин полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць із представниками Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Як зазначила керівниця західного регіонального центру Анна Козюта, часто у родичів зниклих безвісти чи полонених військовослужбовців виникають запитання до військових частин, до комунікації структур у Координаційному штабі тощо. Тож зустріч організували для максимально конструктивного діалогу, адже кожен запит важливий. А також для того, щоб було розуміння, чим займається кожна структура.

Також запросили долучитись представників Міжнародного комітету Червоного Хреста, які розповіли про свою роботу та роль у цьому питанні. До слова, основне завдання організації – обмін інформацією між обома сторонами.

Відтак, після короткого представлення відбувся діалог, під час якого сім’ї Оборонців мали змогу довідатися про алгоритм дій у випадку, коли військовослужбовець потрапив у полон чи зник безвісти.

Довідково: Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими створили для покращення взаємодії з родинами Захисників та Захисниць і задля вирішення основних завдань Координаційного штабу Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Закарпатській та Рівненській областях.

Головним завданням є надання інформаційно-консультативної та необхідної профільної підтримки сім’ям полонених та зниклих безвісти, а також надання допомоги звільненим з полону в проходженні реабілітації та постреабілітаційних заходів.