20210715152333.jpg, фото
15 липня 2021 року

На Волині відбулося засідання Госпітальної ради

14 липня 2021 року відбулося виїзне засідання Госпітальної ради при облдержадміністрації на базі Маневицької багатопрофільної лікарні. Робоча зустріч пройшла під керівництвом заступниці голови ОДА Людмили Тимощук.

Слід зазначити, що цього разу засідання зробили на базі КНП «Маневицька багатопрофільна лікарня» Маневицької селищної ради, аби ознайомитися із перспективами розвитку лікарні. Відтак, учасники Госпітальної ради оглянули приміщення медичного закладу, опісля керівник лікарні Олег Бегаль розповів детальніше про установу.

Зокрема, у презентації директор комунального некомерційного підприємства «Маневицька багатопрофільна лікарня» представив штатну структуру, статистику лікування захворювань із застосуванням новітніх лікувально-діагностичних технологій, укладені договори з НСЗУ за програмою медичних гарантій, а також заплановані укладення. Також присутні ознайомилися із програмою фінансово-економічної діяльності медичного закладу та ремонтними роботами, які передбачені у поточному році.

За підсумками засідання, учасники Госпітальної ради зійшлися на тому, щоб подати пропозицію до Міністерства охорони здоров’я України та Кабінету Міністрів щодо надання статусу опорного закладу Маневицькій багатопрофільній лікарні.

Нагадаємо, що на сьогодні в області функціонують 7 опорних лікарень, які забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги до потреб населення.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації