20210715163633.jpg, фото
15 липня 2021 року

У приймальному відділенні Нововолинської центральної міської лікарні працюватиме комп’ютерний томограф

«У реконструюваному  приймальному відділенні Нововолинської центральної міської лікарні встановили комп’ютерний томограф. Нині у медзакладі очікують на дозвільні документа на початок роботи відділення та введення в експлуатацію томографа, які мають бути вже найближчими днями. Це дозволить опорній лікарні запрацювати на повну потужність», - повідомив голова ОДА Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, реконструкція приміщень першого поверху хірургічно-травматологічного корпусу Нововолинської центральної міської лікарні для відділення екстреної медичної допомоги проводилась за кошти державного бюджету в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Загалом виконано та профінансовано робіт на 5 млн 547 тис. 767 грн, з яких співфінансування з місцевого бюджету – 300 тис. грн.

Окрім будівництва сучасних приймальних відділень європейського зразку, в рамках програми передбачено й закупівля устаткування і обладнання, яке затверджено МОЗ України для всіх приймальних відділень. Так, для медичного закладу за державні кошти куплений новий комп’ютерний томограф.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.