20190621152353.JPG, фото
21 червня 2019 року

На Волині вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Так, сьогодні, 21 червня 2019 року, напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в області, як і в інших регіонах держави, хвилиною мовчання, панахидою та покладанням квітів  пом’янули тих, відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

У заходах, що проходили на меморіальному комплексі «Вічної слави» біля пам’ятника «Невідомому солдату» взяли участь разом із громадськістю міста і представники обласної та міської влади. Серед присутніх – заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось.

- Багато хоробрих сердець відгукувалися на поклик віддати своє життя за український народ та за цілий світ. Кожен воїн, який оберігає свою землю, проявляє найбільшу заповідь Божу – любов до ближніх. Ми повинні із історії, яку знаємо, читаємо і кажемо, що треба пам’ятати, але, на жаль, не пам’ятаємо… Хто пережив, то знає як це тяжко і страшно бачити війну. Але саме війна і показує хто ми є з вами. Якщо ми готові віддати останнє заради захисту своєї країни, сім’ї, то ми проявляємо найбільшу любов. Саме це і зробило багато воїнів і роблять аж досі. І ми повинні робити те саме – захищати інших, проявляти любов до Батьківщини, сімей, до кожного, -  сказав священнослужитель по завершенні панахиди.

Опісля присутні поклали квіти до пам’ятних знаків.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.